Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16561.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Schalom Asch: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
16562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalatnai Rezső: Győry Dezső költészete. Bratislava-Pozsony, 1936, Magyar Figyelő, 26 p. Kiadói papírkötés.
16563.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nil: Nálunk. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötésben. Jó állapotban.
16564.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kolligátum, két munka egybekötve: Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Békéscsaba, 1916, Tevan. Vígjáték. (Bp., é.n., Vidám Könyvtár.) A címlapja hiányzik. Benne két Karinthy Frigyes írással.( A bűvös szék, A nagybácsi. Átkötött félvászon-kötés, néhol kissé foltos lapszélekkel,  62+80 p.
16565.

Rufpreis:
1 200 HUF

Katona József: Luca széke. Dráma 3 felvonásban. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötés.
16566.

Rufpreis:
1 200 HUF

16567.

Rufpreis:
800 HUF

16568.

Rufpreis:
1 000 HUF

16569.

Rufpreis:
800 HUF

16570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilassy Nadine: Versek. Császár Elemér előszavával. Bp.,(1938),(Révai-nyomda.), Szerzői kiadás. Papírkötésben.
16571.

Rufpreis:
800 HUF

16572.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF