Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1626293
11012
302
2200
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Kovács Margit, kerámia plakett, réz lemezzel, hátulján jelzett, átfűzve, kopott, d: 11 cm
1623961
11013
302
Art-ceramics
Díszes kerámia törzsi maszk, jelzett, kopásokkal, 27,5×14,5 cm
1622549
11014
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
1622891
11015
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia méz kínáló aljjal, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh), hibátlan, d: 11,5 ill. 6,5 cm
1622882
11016
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia talpas kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, d:11,5 cm, m: 8,5 cm
1622870
11017
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia vajtartó, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh), kis lepattanással, d:13,5 cm, m: 10,5 cm
1622857
11018
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm 1622849
11019
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm 1622842
11020
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia tálka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm 1622836
11021
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
1622821
11022
302
3400
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia kisváza, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh, Hamedan-Zolafghari), hibátlan, m: 12,5 cm
1622807
11023
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia váza, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh), hibátlan, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF