https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 474

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Budapest, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött picit sérült egészvászon kötés. Számozott példány. (1000/995.)
1
16280.

Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Budapest, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött picit sérült egészvászon kötés. Számozott példány. (1000/995.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
16281.

Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.
1
16282.

Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alexandra Rachmanova: Irgalom! Fordította Benedek Marcellné. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
16283.

Alexandra Rachmanova: Irgalom! Fordította Benedek Marcellné. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
1
16284.

Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.
1
16285.

Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos.  A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.
1
16286.

Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos. A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, kopottas, néhol sérült gerincekkel, de belül alapvetően jó állapotban.
1
16287.

A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, kopottas, néhol sérült gerincekkel, de belül alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móricz Zsigmond: A nagy fejedelem. Bp., 1939, Athenaeum, 466 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
1
16288.

Móricz Zsigmond: A nagy fejedelem. Bp., 1939, Athenaeum, 466 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. (Szemelvények.) Magyar Irodalmi Ritkaságok XXXIII. szám. Bp., 1935, Baár-Madas Református Leánynevelőintézet, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16289.

Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. (Szemelvények.) Magyar Irodalmi Ritkaságok XXXIII. szám. Bp., 1935, Baár-Madas Református Leánynevelőintézet, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.
1
16290.

Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Pest. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzővel. Kissé megviselt állapotban.
1
16291.

Krúdy Gyula: Pest. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzővel. Kissé megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse