Franciaország 1904. "Ministere de l'Instruction Publique et des Beaux-Arts / Lycée de Jeunes Filles d'Auxerre Mle Léonie Gillot (Közoktatási és Szépművészeti Minisztérium / Auxerre-i Leány Gimnázium)" Mle Léonie Gillot számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Henri Dubois (60,08g/50mm) T:1-,2 / France 1904. "Ministere de l'Instruction Publique et des Beaux-Arts / Lycée de Jeunes Filles d'Auxerre Mle Léonie Gillot (Ministry of Public Instruction and Fine Arts / High School of Young Girls of Auxerre)" for Mle Léonie Gillot, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Henri Dubois (60,08g/50mm) C:AU,XF
Franciaország 1906. "École Nationale des Arts Decoratifs - Concovrs Annvel - 1r Prix Dessin-Ornemant-Bosse - Mignard, R (Dekoratív Művészetek Állami Iskolája - Éves verseny - Első díj - Mignard, R)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphée Dubois (50,97g/45mm) T:1-,2 halvány patina / France 1906. "École Nationale des Arts Decoratifs - Concovrs Annvel - 1r Prix Dessin-Ornemant-Bosse - Mignard, R (National School of Decorative Arts - Annual competition - First price - Mignard, R)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Alphée Dubois (50,97g/45mm) C:AU,XF slightly patina
Franciaország 1907. "Robvr Hygia - Pro Patria / Don de Mr. Trézel Consell.er Gén.al" Mr. Trézel általános jogtanácsos számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: A. Borrel / H. Dubois (65,57g/50mm) T:2 ph., enyhe patina / France 1907. "Robvr Hygia - Pro Patria / Don de Mr. Trézel Consell.er Gén.al" for Mr. Trézel General Counsel, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: A. Borrel / H. Dubois (65,57g/50mm) C:XF, edge error, slightly patina
Franciaország 1910. "École Superieure de Commerce de Lyon / Fondateurs Ph. Testenoire Galline A. Penot MDCCCLXXII (Lyon-i Kereskedelmi Egyetem)" Victor Lyandrat részére, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: A. Patey (62,48g/50mm) T:1-,2 kis patina / France 1910. "École Superieure de Commerce de Lyon / Fondateurs Ph. Testenoire Galline A. Penot MDCCCLXXII (Business School of Lyon)" for Victor Lyandrat, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: A. Patey (62,48g/50mm) C:AU,XF small patina
Franciaország 1914. "Répvbliqve Francaise / Chambre des Députés - de Gailhard-Bancel, Ardeche (Francia Köztársaság / Képviselőház - de Gailhard-Bancel, Ardeche megye)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Léon Déschamps (65,93g/50mm) T:2,2- ph. / France 1914. "Répvbliqve Francaise / Chambre des Députés - de Gailhard-Bancel, Ardeche (French Republique / House of Representatives - de Gailhard-Bancel, Archede departement)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Léon Déschamps (65,93g/50mm) C:XF,XF edge error
Franciaország 1919. "Répvbliqve Francaise / Chambre des Députés - de Gailhard-Bancel, Ardeche (Francia Köztársaság / Képviselőház - de Gailhard-Bancel, Ardeche megye)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Léon Déschamps (62,58g/50mm) T:2 / France 1919. "Répvbliqve Francaise / Chambre des Députés - de Gailhard-Bancel, Ardeche (French Republique / House of Representatives - de Gailhard-Bancel, Archede departement)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Léon Déschamps (62,58g/50mm) C:XF
Franciaország 1922. "A la Science / Société Industrielle de Rouen (A tudományhoz / Rouen-i Ipari Vállalat)" Rose Le Dizes számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Louis Bottée (59,51g/50mm) T:2 ph. / France 1922. "A la Science / Société Industrielle de Rouen (To the science / Industrial Company of Rouen)" for Rose le Dizes, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Louis Bottée (59,51g/50mm) C:XF edge error
Franciaország 1926. "Institut Technique Roubaisien 1925-1926 / Société Industrielle et Commerciale de Roubaix (Roubaix-i Műszaki Intézet - Roubaix-i Ipari és Kereskedelmi Társaság)" Marcel Boutry részére(?), peremén jelzett Ag emlékérem. Szing.: Lucien Coudray (62,80g/50mm) T:1-,2 / France 1926. "Institut Technique Roubaisien 1925-1926 / Société Industrielle et Commerciale de Roubaix (Technical Institute of Roubaix / Industrial and Commercial Company of Roubaix)" for Marcel Boutry(?), Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Lucien Coudray (62,80g/50mm) C:AU,XF
Franciaország 1945. "Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (St. Mandé városa / Liévyn-i kihívás - második helyezett René Gillot St. Mandé)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) T:2,2- patina / France 1945. "Ville de St. Mandé / Challenge Liévyn - 2éme René Gillot St. Mandé (City of St. Mandé / Challennge of Liévyn - second place René Gillot St. Mandé)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Jean Jacques Outhwaite (62,42g/50mm) C:XF,VF patina
Franciaország 1956. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlés - J. Schaff megbízott)" peremén jelzett Ag emlékérem "Georges Guiraud" gyártói jelzéssel. Szign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) T:2 kis patina / France 1956. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - J. Schaff député (French Republic / National Assembly - J. Schaff deputy)" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, with "Georges Guiraud" makers mark. Sign.: Roger Bertrand Baron (63,99g/50mm) C:XF small patina
Franciaország 1986. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (Francia Köztársaság / Nemzetgyűlést - M. Arreckx megbízott)" jelzett Ag emlékérem. Szign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) T:1-,2 kis ph. / France 1986. "Republique Francaise / Assemblée Nationale - M. Arreckx député (French Republic / National Assembly - M. Arreckx deputy)" hallmarked Ag commemorative medal. Sign.: L. GIBERT, S. BRET (99,92g/49mm) C:AU,XF small edge error