Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1600662
10132
299
Kmetty jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×33 cm
1565876
10133
299
1598127
10134
299
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Robbanás. Rézkarc,karton, jelzett, 26×19 cm
1584623
10135
299
1443503
10136
299
1443544
10137
299
34000
1443508
10138
299
1561500
10139
299
Kovács György (1929-2013): Erdély 1989. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 1590698
10140
299
2200
Kováts jelzéssel: Hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 20x28 cm
1587480
10141
299
Kováts jelzéssel: A kis bicebóca. Olaj, karton, keretben, 34×24 cm
1599951
10142
299
Kóbor Henrik (1885-1964): Pincekapu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm 1567754
10143
299
Kórusz József (1927-2010): Téli alkony. Rézkarc, papír, jelzett, 12×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF