Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (16/200) példány!
Nádas Péter: Emlékiratok könyve. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé foltos papírkötésben. A szerző által dedikált.
Tamási Áron: Énekes madár. Székely népi játék három felvonásban. (Tornalja), 1934, Kazinczy Könyv- és Lapkiadó Szövetkezet, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, kissé szakad borítóval, egyébként jó állapotban. Magyar Írás III. évf. 1934. május különszám.
Szepes Mária: Pöttyös Panni naplója. Rajzolta F: Györffy Anna. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó, 76+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Kardos László: A huszonegyéves Ady Endre. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt borítóval, az első 14 oldal kijár. A címlap verzóján beragasztva: ,,Alapítója és félévszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar munkásság könyvtárai számára felajánlotta Kner Izidor Könyvnyomdája Gyoma. Kner Imre Kner Endre 1936."