Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Tamás Menyhért: Vigyázó Madár. Az utolsó fejezet apám regényéből. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált!
15902.

Rufpreis:
1 400 HUF

Czenthe Zoltán: Gömöri Atlantisz I. Emberek. Rimaszombat, 2005, Gömör-Kishonti Múzeum Egyesület (Gömör-Kishonti téka 9.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15903.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jean Webster: A kismama. Fordította Nyireő Éva. A szerző rajzaival. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti rajzokkal illusztrálva.
15904.

Rufpreis:
1 600 HUF

J. F. Cooper: Bőrharisnya. Ifjúsági Könyvtár 6. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, viseltes, az elülső szennylap és a címoldal hiányzik, a hátsó szennylap hiányos, egy illusztrációval, hét illusztráció hiányzik.
15905.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi magyar glosszárium. Szótárak, szójegyzékek, és glosszák egyesített szótára. Szerk.: Berrár Jolán, és Károly Sándor. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15906.

Rufpreis:
1 200 HUF

Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
15907.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
15908.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kosztolányi Dezső összegyűjtött versei. Bp., (1944), Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé viseltes az elülső kötéstábla belseje, kijáró elülső szennylappal, előzéklappal, és címoldallal, szakadt utolsó oldallal és hátsó szennylappal,
15909.

Rufpreis:
1 000 HUF

15910.

Rufpreis:
800 HUF

Lengyel Miklós:Tamás érdeklődik. (Kis univerzum.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második sorozat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas borítóval.
15911.

Rufpreis:
1 000 HUF

15912.

Rufpreis:
1 200 HUF

15913.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF