Tamás Menyhért: Vigyázó Madár. Az utolsó fejezet apám regényéből. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált!
Czenthe Zoltán: Gömöri Atlantisz I. Emberek. Rimaszombat, 2005, Gömör-Kishonti Múzeum Egyesület (Gömör-Kishonti téka 9.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
J. F. Cooper: Bőrharisnya. Ifjúsági Könyvtár 6. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, viseltes, az elülső szennylap és a címoldal hiányzik, a hátsó szennylap hiányos, egy illusztrációval, hét illusztráció hiányzik.
Régi magyar glosszárium. Szótárak, szójegyzékek, és glosszák egyesített szótára. Szerk.: Berrár Jolán, és Károly Sándor. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
Kosztolányi Dezső összegyűjtött versei. Bp., (1944), Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé viseltes az elülső kötéstábla belseje, kijáró elülső szennylappal, előzéklappal, és címoldallal, szakadt utolsó oldallal és hátsó szennylappal,
Lengyel Miklós:Tamás érdeklődik. (Kis univerzum.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második sorozat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas borítóval.
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.