https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Italien: Lombardei und Piemont. München, 1958, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 15.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15060.

Italien: Lombardei und Piemont. München, 1958, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 15.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language, in poor condition.
1
15061.

Fremdenführer von Florenz und seiner Umgebung. Florenz, 1914, Francesco Pineider. 50. kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a fűzés erőssen meglazult, és a könyvtest elvált a borítótól, térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in German language, in poor condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frankfurt a. M. und der Taunus. Griebens Reisebücher 31. Berlin, 1903, Albert Goldschmidt. Kiadói papírkötésben, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.
1
15062.

Frankfurt a. M. und der Taunus. Griebens Reisebücher 31. Berlin, 1903, Albert Goldschmidt. Kiadói papírkötésben, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
1
15063.

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dusha Béla: Szegedi fények. Szeged, 2002, Winter Fair. Csökkentett terjedelmű, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15064.

Dusha Béla: Szegedi fények. Szeged, 2002, Winter Fair. Csökkentett terjedelmű, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.
1
15065.

Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenczy Miklós: Csokonai- és Lilla-emlékek Komárom megyében. Almásneszmély, 1986, Komárom megyei Tanács. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15066.

Ferenczy Miklós: Csokonai- és Lilla-emlékek Komárom megyében. Almásneszmély, 1986, Komárom megyei Tanács. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Führer duch den Dom des heiligen Stephan zu Passau. Passau, 1931, Domkapitel Passau, 56 p. Papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
1
15067.

Führer duch den Dom des heiligen Stephan zu Passau. Passau, 1931, Domkapitel Passau, 56 p. Papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Festetics Kastély Keszthely. Szerk.: Dr. Czoma László. Keszthely, é.n., Helikon Kastélymúzeum. Kiadói papírkötés.
1
15068.

Festetics Kastély Keszthely. Szerk.: Dr. Czoma László. Keszthely, é.n., Helikon Kastélymúzeum. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.
1
15069.

Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in german language. Sixth edition. The cover is little bit wearing.
1
15070.

Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in german language. Sixth edition. The cover is little bit wearing.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schweizer Badekurorte und ihre Heilquellen. Zürich, é. n., Orell Füssli. Kissé szakadt papírkötésben.
1
15071.

Schweizer Badekurorte und ihre Heilquellen. Zürich, é. n., Orell Füssli. Kissé szakadt papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse