Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Jó állapotban.
Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Dr. Hirschler József (1874-1936) katolikus plébános, kanonok, pápai prelátus, művészeti író ex libris-szével. Jó állapotban.
Gyarmathi Balassi Bálint költeményei. Szerk.: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.