https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
1
16003.

Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.
1
16004.

August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás, 47 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, szakadozott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p.  Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!
1
16005.

Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
1
16006.

Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
1
16007.

Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
1
16008.

Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
1
16009.

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
1
16010.

Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
16011.

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária).  30 p. Kiadói papírkötésben.
1
16012.

Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
1
16013.

Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.
1
16014.

Johann Arany's ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse