Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1521074
16003
293
Swift Jonathan: Pamfletek. Fordította László Néla. Tevan könyvtár 197-202. Békéscsaba, 1921, Tevan, 64 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, sérült borítóval, ragasztott gerinccel.
1521077
16004
293
1519406
16005
293
Kaffka Margit: Két nyár. Novellák. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 104 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, foltos! 1435984
16006
293
100
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel. 1177974
16007
293
100
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben. 1353467
16008
293
100
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p. 1263635
16009
293
100
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
1323362
16010
293
1504242
16011
293
1324035
16012
293
1324021
16013
293
1504148
16014
293
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF