cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban / cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperor's family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm
1678 A Svéd-Brandenburgi háború egyik csatájának, a Warksow-i csatának képe. A felvonuló dán és svéd seregek. Jelzés nélküli rézmetszet, / 1678 The battle of Warksow on Island Rügen. Battle of the Swedish-Brandenburg war. Unsigned copper engrawing. The Swedish and Danish army. "Anmarsch der Schweden - Dänische formirte Schlacht ordnung" 35x17 cm
Abraham van Diepenbeck (1596-1675) 7 db lovaglást, lovaglóiskolát ábrázoló rézmetszet. William Cavendish: Neu-eröffnete Reit-Bahn c. rendkívül keresett és ritka munkájából. Megjelent Nürnberg, 1700, Johann Michael Spörlin für Johann Zieger & Georg Lehmann, A metszetek 7 féle lovaglásmódot ábrázolnak, német és francia nyelvű feliratokkal. A Metsző, Diepenbeck van Dyck tanítványa volt. A metszetek szélei sérültek, több foltos. A képek mérete kb: 19x31 cm / Abraham van Diepenbeck (1596-1675): 7 etchings of horses and horse riding-school figures from the rare work: William Cavendish: Neu-eröffnete Reit-Bahn. Nürnberg, 1700, The etchings are mostly stained and the margins are damaged. Size of an image 19x31 cm