https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 45
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1462538
15671
289
0
1400
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
William John Macquorn Rankine: Mérnöki kézikönyv. Fordította Gyurkovics Kornél. Az eredetivel összeegyeztette Ambrozovics Béla. Bp., 1888, Magyar Mérnök-, és Építészegylet. Átkötött némileg kopottas félvászon kötés, 801/802 oldal kijár, márványozott lapélekkel, szövegközti ábrákkal és illusztrációkkal. 967674
15672
289
0
4000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1463988
15673
289
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Orosz-magyar műszaki szótár I-II, Magyar-orosz műszaki szótár I-II. Szerk.: Katona Loránt. Bp., 1975-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1464012
15674
289
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1342372
15675
289
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1250261
15676
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Heimer Jenő: Magyar Műszerek Katalógusa. Bp., 1961, MIGÉRT. Kiadói festett egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1243082
15677
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1420751
15678
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Rédei György (szerk.): Magyar közutak. Budapest, 1974, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Közúti Főosztálya. Kiadói papírkötés, számos fotóval illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1354357
15679
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Gázszerelés Gázszerelési ismeretek. Ipari szakkönyvtár 6-7. Budapest, É.N., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Sérült karton kötésben, 126 p. A gerince sérült, hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1275651
15680
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A technika csodái. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1923, Franklin. 262 p. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben. 1244981
15681
289
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1244157
15682
289
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Szvesnyikov: Az üveg titka. Győry Miklós rajzaival. Bp. 1948. Szikra. 191 p. Kiadói papírkötésben, kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse