Juwelen

Zahl der Lose: 229

Ezüst ceruzatartó, jelzett, h:8 cm, bruttó:9 g
19181.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 4x10,5 cm, nettó: 36,7 g
19182.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst(Ag) mignon lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 21 g
19183.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) "Helsinki" emlékkanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 10 g
19184.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g
19185.

Gelöscht

Monogramos ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, belül gravírozott felirattal "Emlékül bérmakeresztapád"  mesterjeggyel, nettó:95 g,  8,5×7,5 cm
19186.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett, mesterjeggyel, sérült, h: 15 cm (2×), nettó:44 g
19187.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag.) áttört szélű hamuzó, jelzett, 10×7 cm, nettó:32 g
19188.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst  (Ag.) medál fekete és sima gyémánt kövekkel, jelzett, 2 cm, bruttó:4,9 g
19189.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Három pár ezüst (Ag.) fűszeres kis kanál, jelzett, együtt nettó:42 g
19190.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Ezüst(Ag) teaszűrő állvánnyal, 2 db, jelzett, h: 14,8 cm, d: 6,5 cm, nettó: 107,3 g
19191.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst ( Ag.) púdertartó, fém betéttel, tükörrel, d:8,5 cm, nettó:40 g
19192.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF