Juwelen Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1509920
19181
287
Jewellery
Ezüst ceruzatartó, jelzett, h:8 cm, bruttó:9 g 1504646
19182
287
9500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 4x10,5 cm, nettó: 36,7 g 1504663
19183
287
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) mignon lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 21 g 1504904
19184
287
Jewellery
Ezüst(Ag) "Helsinki" emlékkanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 10 g 1503563
19185
287
22000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g 1502383
19186
287
14000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, belül gravírozott felirattal "Emlékül bérmakeresztapád" mesterjeggyel, nettó:95 g, 8,5×7,5 cm
1502355
19187
287
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett, mesterjeggyel, sérült, h: 15 cm (2×), nettó:44 g 1479971
19188
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) áttört szélű hamuzó, jelzett, 10×7 cm, nettó:32 g 1509899
19189
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál fekete és sima gyémánt kövekkel, jelzett, 2 cm, bruttó:4,9 g 1505268
19190
287
Jewellery
Három pár ezüst (Ag.) fűszeres kis kanál, jelzett, együtt nettó:42 g 1505450
19191
287
32000
Jewellery
Ezüst(Ag) teaszűrő állvánnyal, 2 db, jelzett, h: 14,8 cm, d: 6,5 cm, nettó: 107,3 g 1508493
19192
287
Jewellery
Ezüst ( Ag.) púdertartó, fém betéttel, tükörrel, d:8,5 cm, nettó:40 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF