Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban.
A naptár történetéből. Összeállította Varga András. Szekszárd, 1990, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Készült 1500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerkesztette és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés. Jó állapotban
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, tűzzománc díszítéssel. Sorszámozott (600/15.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.