Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 59

Ady 1877-1919. Bp.,1977, Corvina. Kiadói műbőr kötés, több nyelven. Jó állapotban.
15762.

Rufpreis:
800 HUF

Rules of the Hungarian Trade Unions. [Bp.], 1982, Ságvári Nyomda. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15763.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban.
15764.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Budapest, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Készült 1000. példányban.
15765.

Rufpreis:
1 000 HUF

A naptár történetéből. Összeállította Varga András. Szekszárd, 1990, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Készült 1500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olimpiai témájú minikönyvek, 3 db: Olimpiai bajnokaink. Our Olympic Champions. Unsere Olympiameister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. Elbert György, Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink Budapest, 1974, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Budapest, 1980, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2500 példányban. Számozott (500/058.) példány. Jó állapotban.
15767.

Rufpreis:
2 000 HUF

15768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czirfusz János, Hajtun József: Csepel. 1945-1975. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, német és orosz nyelven.
15769.

Rufpreis:
800 HUF

Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, tűzzománc díszítéssel. Sorszámozott (600/15.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15770.

Rufpreis:
1 000 HUF

15771.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga András (szerk.): A babonákról. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Kiadták 2000 példányban, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
15772.

Rufpreis:
800 HUF

Bánáti Ágnes-Sándor Dénes: A százesztendős Athenaeum. 1868-1968. A magyar könyv. Budapest, 1968, Athenaeum Kiadó. Kiadói nyl kötés.
15773.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF