1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1868 A Pozsonyi Magyar Jelzálogbank megalakulásáról szóló hirdetmény, valamint a részvényjegyzési felhívás. Plakát ragasztással a hátoldalon. HIrdetmény szignettával. 43x53 cm
1871 Buch der Welt Illustrirtes Volksblatt, 30. évfolyam, 1-52. szám, teljes évfolyam, 828 p., átkötött félvászon kötés, a számok címlapjainak fejléce díszesen illusztrált, szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrálva, a borítója kissé kopottas, a gerince kissé sérült, néhány lap kissé szakadt, a lapszélek foltosak, német nyelven./ 1871 Buch der Welt Illustrirtes Volksblatt, thirtieth year, 1-52. numbers, complete, rebound half-linenbinding, in German language, with woodcut illustrations, with some faults, the cover is worn, the spine little bit damaged, some pages are raunchy, some pages are spotty.