Drucksachen Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391512
13267
287
Printed Materials
1911 S.S. Rijndam óceánjáró vacsoramenüje, kihajthatós, hajtaás mentén kis szakadással, 19x14cm
1310194
13268
287
200
Printed Materials
1911 Statuten der Budapester Allgemeinen Molkerei Aktiengeselschaft, hiányos hátsó borítóval, pp.:13, 23x15cm
1396012
13269
287
Printed Materials
1911 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. A gerince némileg sérült.
1125143
13270
287
100
Printed Materials
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm 1509310
13271
287
Printed Materials
cca 1913 Egyesült Betegápolók és Ápolónők Országos Egyesületének Alapszabályai, az utolsó lapon bejegyzéssel, eredeti félvászon kötésben. 1506363
13272
287
Printed Materials
Lyka Károly(szerk.): Művészet, XII. évfolyam. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a műmellékletek egy része hiányzik.
1416830
13273
287
Printed Materials
1913 A Bogárosi Hengergőzmalom Részvénytársaság XII. üzletévi zárszámadása. Perjámos, Pirkmayer Alajos, hajtva, 30×24 cm
1508005
13274
287
Printed Materials
1914 A Nap című újság XI. évfolyamának 347. száma, benne háborús hírekkel
1510010
13275
287
Printed Materials
1914 A Pécsi Napló c. újság október 18. száma a háború híreivel és hosszú cikk a környező országok magatartásának elemzésével 1494360
13276
287
Printed Materials
1914-1925 Posta-, és Táviró Évkönyv 6 db (1914, 1916-1918, 1924-1925), Szerk.: Demény Károly, Szalay Gábor, Peterdy Sándor. Bp., Országos Központi Községi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon, és papír kötésben,a borítók megviselt állapotban.
1296151
13277
287
Printed Materials
1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus. 432 p. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
1503775
13278
287
Printed Materials
5 db naptáras jegyzetfüzet, jó állapotban, főleg bőr borításokkal (1916,1916,1922,1923,1943) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF