Drucksachen

Zahl der Lose: 385

1935 Boross Elemér: Ti szegény lányok. Krónika. A Nemzeti Színház műsorkísérő füzetei sorozat. Papírkötés.
13569.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

4 db kiállítási és könnyűzenei plakát, benne Back to Black plakát is / 4 exhibition posters
13570.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db kiállítási plakát, benne 1848-as és térképes témájú plakát / 4 exhibition posters
13571.

Rufpreis:
3 000 HUF

Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv
13572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes papírrégiség tétel, benne militária és okmányok is. Kb 30 db
13573.

Rufpreis:
1 000 HUF

50 db különféle szentkép, régi és új egyaránt, különböző méretben
13574.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
13575.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

A magyar dal. Ezer magyar népdal. Összegyűjtötte, kiválogatta, zongorára és énekhangra harmonizálta Kún László. Bp., é.n., Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
13576.

Rufpreis:
3 000 HUF

1939 Díszes fejlécű belga távíratok, jó állapotban, 25x19 cm.
13577.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis nyomtatvány: 8 db különféle fejléces, reklámos levelezőlap
13578.

Rufpreis:
1 400 HUF

Giovanni Volpato: Foghúzás, A pék, 2 db rézmetszet reprodukció, 21,5x17,5 cm
13579.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madaras Árpád: Facimbalom (xylophon) iskola. Bp., é. n., szerzői. Kissé foltos tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban, 16 p.
13580.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF