1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
Az Országos Központi Hitelszövetkezet és a kötelékébe tartozó szövetkezetek ismeretetése. (Prospektusa.) Dr. Schandl Károly alelnök-vezérigazgató ajánlásával. Bp., 1932, 'Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.
1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.