https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 396

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
13957.

Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halász Előd: Német-magyar nagyszótár I-II., Magyar-német I-II. Bp, 1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
13958.

Halász Előd: Német-magyar nagyszótár I-II., Magyar-német I-II. Bp, 1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar irodalom története 1945-1975 I-IV, hat kötetben. Szerk.: Béládi Miklós, Rónay László,  Bp., 1982-1990, Akadémiai Kiadó. Az első kötet második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1
13959.

A magyar irodalom története 1945-1975 I-IV, hat kötetben. Szerk.: Béládi Miklós, Rónay László, Bp., 1982-1990, Akadémiai Kiadó. Az első kötet második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.
1
13960.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db:  Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Vadas József: Művészeti  Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
13961.

Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db: Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Vadas József: Művészeti Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Tibor: Magyar szótár 1-2. Egymást magyarázó szavak és fordulatok tára. Bp., 2002, Corvina. Kiadói műbőr kötés, az első kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban.
1
13962.

Bartos Tibor: Magyar szótár 1-2. Egymást magyarázó szavak és fordulatok tára. Bp., 2002, Corvina. Kiadói műbőr kötés, az első kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Vegyes nyelvészeti témájú könyvek, 2 db:  Dr. Balázs Béláné, Dr. Kelen Zsuzsa: Négynylevű közgazdasági szótár. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban. Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve. Tartalmaz harmincezer szinonim szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
13963.

Vegyes nyelvészeti témájú könyvek, 2 db: Dr. Balázs Béláné, Dr. Kelen Zsuzsa: Négynylevű közgazdasági szótár. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban. Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve. Tartalmaz harmincezer szinonim szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petőfi Szótár I-IV.  Petőfi Sándor életművének szókészlete. Szerk.: J. Soltész Katalin, Szabó Dénes, Wacha Imre, Gáldi László. Budapest, 1973-1978-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kicsit szakadozott papírborító szélekkel, de egyébként jó állapotban.
1
13964.

Petőfi Szótár I-IV. Petőfi Sándor életművének szókészlete. Szerk.: J. Soltész Katalin, Szabó Dénes, Wacha Imre, Gáldi László. Budapest, 1973-1978-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kicsit szakadozott papírborító szélekkel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.
1
13965.

Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A könyvtáros hatnyelvű szótára. Szerk: Anthony Tompson, Pipics Zoltán. Budapest, 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, angol, francia, német, spanyol, orosz, magyar nyelven, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
1
13966.

A könyvtáros hatnyelvű szótára. Szerk: Anthony Tompson, Pipics Zoltán. Budapest, 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, angol, francia, német, spanyol, orosz, magyar nyelven, volt könyvtári példány. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tótfalusi István: Kiejtési szótár. Idegen nevek, szavak, kifejezések, és szólások helyes kiejtése. Budapest, 2006, Tinta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóval. Jó állapotban.
1
13967.

Tótfalusi István: Kiejtési szótár. Idegen nevek, szavak, kifejezések, és szólások helyes kiejtése. Budapest, 2006, Tinta Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A világ nyelvei. Főszerk.: Fodor István. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
1
13968.

A világ nyelvei. Főszerk.: Fodor István. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse