Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1489168
10084
285
Horváth jelzéssel: Borozgatók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1431152
10085
285
Irányi jelzéssel: Balaton. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1470827
10086
285
Jeney Zoltán (1899-?):Cinkotai ... Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, sérült, 16×22cm
1354965
10087
285
JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm 1483321
10088
285
Juhász Sándor (1934-1993): Rózsadomb. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×16 cm
1392164
10089
285
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
1465631
10090
285
K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm
1401303
10091
285
Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm
1426776
10092
285
26000
Karczag Zoltán (1881-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, festék lepattanásokkal, jelzett, keretben, 60×47 cm
1467743
10093
285
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm
1430877
10094
285
Kádas István (1941-): Kőszeg. Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. 29×39 cm
1494535
10095
285
Kádár jelzéssel: Cilinderes női figura. Akvarell, papír, 16×6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF