Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 280

Perlott jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×32 cm
10156.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pintér István Pál (1948-): Nápolyi utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 29×19 cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pintér István Pál (1948-): Belvárosi utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 29×19 cm
10158.

Rufpreis:
8 000 HUF

Poll jelzéssel: Kikötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×63 cm
10159.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pollák jelzéssel: Görögdinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 55×70 cm
10160.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Póka György (1944-): Tanya éjjel. Olaj, farost, jelzett, kopott, 41×49 cm
10161.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Póka György (1944-): Esti tanya. Olaj, farost, jelzett, kopott, 42×60 cm
10162.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

10164.

Rufpreis:
5 000 HUF

10165.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben,  90×70 cm
10166.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napra forgók. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm
10167.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF