Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állaptban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, Altay Margit Ex Libris-szével.
14580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
14581.

Rufpreis:
1 000 HUF

A kínai nevek és szavak magyar átírása. Összeállította Csongor Barnabás és Ferenczy Mária.  Bp., 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14582.

Rufpreis:
1 000 HUF

14583.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla: Boldogságtöredék. Versek és rajzok. Bp., 1971, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Ébredő Afrika. Néger költők antológiája. Szerk.: Bella György. Bp., 1961, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14584.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

14585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békés István: Magyar ponyva pitaval. A XVIII. század végétől a XX. század kezdetéig. Bp., 1966, Minerva. Vászonkötésben, jó állapotban.
14586.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db bridzs témájú könyv: Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája; Widder Lajos: Versenybridzs; Zánkay Péter: Bridzs; Zánkay Péter: Bridzsezzünk jobban! Példányonként változó állapotban.
14587.

Rufpreis:
1 000 HUF

14588.

Rufpreis:
1 400 HUF

Meyers Konversations-Lexikon. 1. köt. Lipcse - Bécs, é. n., Bibliographisches Institut. Színes illusztrációkkal, térképekkel. Kissé megviselt, díszes bőrkötésben.
14589.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db mesekönyv: Benedek Elek: Nagy mesekönyv 2. (1995); Benedek Elek: Világszép nádszálkisasszony (é. n.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14591.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF