Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14774.

Rufpreis:
2 400 HUF

Doig, Federico Kaufmann: Sexualverhalten im alten Peru. Lima, 1979, Kompaktos. Papírkötésben, jó állapotban.
14775.

Rufpreis:
4 000 HUF

14776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Bp., 1905, Athenaeum. Basch Árpád illusztrációival. Megviselt, díszes vászonkötésben.
14777.

Rufpreis:
800 HUF

Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 238. sz. példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került.
14778.

Rufpreis:
2 000 HUF

14779.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hámori József - Roska Tamás - Sajgó Szabolcs: Agy, hit, számítógép. Bp., 2004, Éghajlat Könyvkiadó (Manréza-füzetek 1.). A szerzők által aláírt példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14781.

Rufpreis:
3 000 HUF

14782.

Rufpreis:
1 800 HUF

14783.

Rufpreis:
1 600 HUF

14784.

Rufpreis:
3 000 HUF

14785.

Rufpreis:
4 000 HUF

14786.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF