Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Szerk.: Z. Szabó László. Győr, 1981, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola. Kiadói papírkötés. Z. Szabó László által dedikált példány!
Hamza D. Ákos: És újra dobol szívünkön az angyal. Válogatott versek. Jászberény, 1998, Hamza Múzeum Alapítvány. Számozatlan példány, készült 300 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kullervó énekei. A finn néphagyomány alapján szerkesztette: Krohn Gyula. Fordította Vikár Béla. Budapest,1908,Hornyánszky Viktor, 143 p. Akseli Gallen-Kallela képeivel, könyvdíszeivel, és címlapjával illusztrálva. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadt, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek szakadozottak. A finn népi ének, Kullervo magyar fordítása. Érdekessége, hogy Kullervó története inspirálta J.R.R. Tolkien a maga verziójának a Story of Kullervo megírására.
Ady Endre: Válogatott versek. Budapest, 1921, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói bordázott gerincű kemény papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.