Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14823.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14824.

Rufpreis:
1 200 HUF

14825.

Rufpreis:
1 000 HUF

14826.

Rufpreis:
1 200 HUF

14827.

Rufpreis:
10 000 HUF

14828.

Rufpreis:
5 000 HUF

14829.

Rufpreis:
4 000 HUF

14830.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

14831.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

F. W. Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. Számozatlan példány.
14832.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wilde, Oscar: A kritikus mint művész. Tanulmányok. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14833.

Rufpreis:
1 800 HUF

14834.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF