1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.
1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
1934 Az Új idők c. folyóirat II. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben.
1934 Az Új idők c. folyóirat I. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben.