Drucksachen

Zahl der Lose: 423

1933 Gyászjelentés Haar Alfréd (1885-1933) matematikus haláláról, Boda István (1894-1979) pszichológus részére megküldve.
13464.

Rufpreis:
800 HUF

1933 Hatschek és Farkas Fotó, optika, rádió - képekkel illusztrált katalógus, 94p
13465.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.
13466.

Rufpreis:
4 000 HUF

1934 Bp., Az óbudai híd elhelyezése, a Fővárosi Közmunkák Tanácsának állásfoglalása, 36p + a kiadvány közlésével kapcsolatos levél
13467.

Rufpreis:
3 000 HUF

1934 A Pesti Hírlap Vasárnapja 56. évfolyamának 11. száma, sok képpel
13468.

Rufpreis:
800 HUF

1934 Tárcanaptár, mini, kopottas egészvászon kötésben.
13469.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 Haltenberger  Mihály: Czirbusz Géza és a Magyar Geografia. pp.:13, 24x16cm
13470.

Rufpreis:
3 000 HUF

13471.

Rufpreis:
8 000 HUF

1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok  német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
13472.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1934 Az Új idők c. folyóirat II. kötet.  Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben.
13473.

Rufpreis:
1 600 HUF

1934 Az Új idők c. folyóirat I. kötet.  Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben.
13474.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1935 Turistasággal kapcsolatos kisnyomtatványok: Magyar Turista Szövetség meghívó levelezőlapjai
13475.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF