Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 155

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Bp., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13005.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radó Dezső: Budapesti parkok és terek. Bp., 1985, Magyar Nemzeti Galéria.  Aláírt! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13006.

Rufpreis:
1 000 HUF

13007.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány ceruzás bejegyzéssel.
13008.

Rufpreis:
800 HUF

La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven.
13009.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
13010.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T. Kiadói egészvászon borító, 281 p. A borítója foltos, maszatos. A könyvben pár helyen firka. Az elülső védőlapon, és a hátsó előzéklapon tulajdonosi névbejegyzés. Pár lap foltos.
13011.

Rufpreis:
4 000 HUF

Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13012.

Rufpreis:
1 800 HUF

13013.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Csongrád megyei - Makói Városi Tanács. Kiadói papírkötés, 39 p.1821-es reprintje. A könyvben Jámboriné Balog Tünde 4 db. fekete-fehér illusztrációjával.
13014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László  írta. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas kiadói félvászon kötés, 165 p.
13015.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Világjárók. Utazások és kalandok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
13016.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF