Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1650
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1684549
21345
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Rózsahegy, Ruzomberok; Király utca, Eichel Salamon üzlete. Kiadja Klimacek Sándor / street view with shops (EK) 1685594
21346
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 Rózsahegy, Ruzomberok; Likava vár, Vághíd, sétatér / castle, bridge, promenade. Floral (EK)
1686855
21347
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Rózsahegy, Ruzomberok; iskola, Evangélikus templom / school, church (Rb) 1679931
21348
28
4800
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Rózsahegy, Ruzomberok; Ruzomberská továrna na cellulosu a papir / Rózsahegyi cellulóz- és papírgyár rt. Weeser-Krell kiadása/ cellulose and paper factory Ltd.
1668969
21349
28
3200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Rózsahegy, Ruzomberok; Fő tér, templom, oldalkocsis motorkerékpár. Kiadja Kozsehuba Dániel / main square, church, sidecar motorcycle (Rb) 1685241
21350
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1938 Rozsnyó, Roznava; bevonulás, M. kir. 103. honvéd utászszázad. Kamarás Gyula szak. pkh. felvétele / entry of the Hungarian troops, soldiers' group photo 1686118
21351
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Rozsnyó, Roznava; Budapest székesfőváros gyermeküdülő telepe / children holiday house of Budapest
1679936
21352
28
2200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Rozsnyó, Roznava; Dreher étterem és söröző, Frecska hentes, Sulán Béla üzletei, kerékpár / restaurant and beer hall, butcher shop, bicycle 1683596
21353
28
6500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Sasvár, Sassin, Sastin; Piac tér. Emánuel J. kiadása / market square (Rb) 1468856
21354
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1898 Selmecbánya, Banska Stiavnica, Schemnitz; Óvár, Szitnya, Szentháromság szobor, Kálvária és Újvár. Joerges No. 1191. / castles, monument, floral, litho 1682665
21355
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Selmecbánya, Banská Stiavnica; Kir. katolikus nagygimnázium. Joerges A. özvegye és fia 33. sz. / Catholic grammar school s: Zsitvay (kopott élek / worn edges) 1646342
21356
28
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Selmecbánya, Banska Stiavnica; Szabadság tér, Hősi emlékmű. Grohmann kiadása / square with heroes monument (kopott élek / worn edges) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF