Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Repülési lexikon 1-2. Szerk.: Szabó József. Budapest, 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
13607.

Rufpreis:
1 200 HUF

13608.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.
13609.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az "A mai háború / A székely egyetemi és főiskolai hallgatók egyesülete könyvei" sorozat 11 kötete (Szovjetoroszország felett; Lengyelország felett; Így épült a Siegrfried-vonal; Páncélosok előre!; Spanyolország megmentői; Málta felett; Irány Norvégia; Kémek háborúja; Egy nép menekül; Repülők, felszállni!; A sárgák háborúja), Bp., 1941-1942, Révai. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13610.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13611.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Romániai Magyar Irodalmi Lexikon 1-5. Szerk.: Balogh Edgár, Dávid Gyula. Bukarest-Kolozsvár, 1981-2010, Kriterion Könyvkiadó, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói műbőr kötés, illetve kiadói egészvászon kötés (1. kötet), néhol picit szakadt kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13612.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben.  Kissé megviselt állapotban: A 6.,9.,10.,13. kötetek gerince kopott, viseltes. A 6.,3. kötetek borítója sérült, viseltes. A 1. kötet gerince hiányzik, a borítója kopott. De belül alapvetően jó állapotban. Volt könyvtári és Ex libris bélyegzővel.
13613.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13614.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

13615.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13616.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13617.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13618.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF