Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 139

12960.

Rufpreis:
2 000 HUF

12961.

Rufpreis:
1 400 HUF

12962.

Rufpreis:
2 000 HUF

12963.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sven Hedin: Ázsia szívében II. köt. Töredék! Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 269 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. A borítója kopott, foltos.
12964.

Rufpreis:
1 000 HUF

12965.

Rufpreis:
2 000 HUF

12966.

Rufpreis:
2 000 HUF

12967.

Rufpreis:
2 000 HUF

12968.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

12969.

Rufpreis:
2 800 HUF

12970.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12971.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF