Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.
1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.
1933 Az Uj Ügető. Különlenyomat a Tér és Forma építőművészeti folyóiratból. Budapest, 1933, Révai, XII p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
1934 Az 1934. Évi Téli Kiállítás Tárgymutatója. Január 14. - Február 11. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 32 p. Kiadói szakadozott papírkötés. A 21. oldalon ceruzás aláhúzással.