Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1431548
10536
278
Ex libris - small-graphics
1939 Révész Kornél (1885-1944): Szántó Zoltán könyve, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm. 1431544
10537
278
3800
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila Aiglon (1880-1967): Dr. Holló Attila könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x9 cm.
1431591
10538
278
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1909-1993): Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánnak Mátyás Vilmosék, fametszet, rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm.
1431584
10539
278
2200
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1909-1993): Ex Libris Dr. Lustig István, rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm. 1431641
10540
278
Ex libris - small-graphics
1962 Lou Stirk (1921-2001): Ex Libris Lou Asperslag, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 15x10 cm.
1431412
10541
278
Ex libris - small-graphics
Udvardy Géza (1872-1932): Kaposi József műveiből, klisé, papír, jelzett a nyomaton, 5x3.5 cm.
1431516
10542
278
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Dr. Szántó László könyve, rézkarc, papír, jelzett, 7x11 cm. 1431520
10543
278
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex Musicis Lili, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 7x11 cm. 1431403
10544
278
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): Réthy Zoltán könyve, Réthy István (19091988) gyűjteményéből, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 15x11 cm.
1431554
10545
278
Ex libris - small-graphics
1948 Varga Mátyás (1910-2002): Oláh Kinga Mária Valéria megérkezett, fametszet, papír, jelzett, 14,5x12,5 cm.
1431382
10546
278
Ex libris - small-graphics
1943 Varga Nándor Lajos (1895-1978): Boldog Karácsonyt és újévet, fametszet, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm.
1431485
10547
278
Ex libris - small-graphics
1941 Várkonyi Károly (1913-2001): MEGE (Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikusbarátok Egyesülete), klisé, papír, jelzett, 13x10 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF