Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 57

1939 Révész Kornél (1885-1944): Szántó Zoltán könyve, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm.
10536.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sassy Attila Aiglon (1880-1967): Dr. Holló Attila könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x9 cm.
10537.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sterbenz Károly (1909-1993): Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánnak Mátyás Vilmosék, fametszet, rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm.
10538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sterbenz Károly (1909-1993): Ex Libris Dr. Lustig István, rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm.
10539.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1962 Lou Stirk (1921-2001): Ex Libris Lou Asperslag, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 15x10 cm.
10540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Udvardy Géza (1872-1932): Kaposi József műveiből, klisé, papír, jelzett a nyomaton, 5x3.5 cm.
10541.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Dr. Szántó László könyve, rézkarc, papír, jelzett, 7x11 cm.
10542.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Vadász Endre (1901-1944): Ex Musicis Lili, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 7x11 cm.
10543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Réthy Zoltán könyve, Réthy István (19091988) gyűjteményéből, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 15x11 cm.
10544.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948 Varga Mátyás (1910-2002): Oláh Kinga Mária Valéria megérkezett, fametszet, papír, jelzett, 14,5x12,5 cm.
10545.

Rufpreis:
1 200 HUF

1943 Varga Nándor Lajos (1895-1978): Boldog Karácsonyt és újévet, fametszet, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm.
10546.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Várkonyi Károly (1913-2001): MEGE (Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikusbarátok Egyesülete), klisé, papír, jelzett, 13x10 cm.
10547.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF