Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 499

Fényes Samu: Az egyelvű világszemlélet. Népszerű előadások. 1. rész. Bp., 1912, Gyoma (Az úttörő könyvtára). Félvászon kötésben, jó állapotban.
14662.

Rufpreis:
1 000 HUF

Műkedvelők színműtára. Budapest, 1932, Népművelési Titkárok Nemzeti Szövetsége, 77 p. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzőkkel. A gerince némileg sérült. A borítója némileg maszatos.
14663.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henrik Ibsen: Henrik Ibsen levelei. Documenta Humana. Fordította: G. Beke Margit. Budapest, é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt., 239 p. 100 példányban kiadott, 22. számozott példány. Átkötött félműbőr kötés. Volt könyvtári, intézményi bélyegzővel. A borító alsó szélei némileg kopottak.
14664.

Rufpreis:
1 000 HUF

14665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
14666.

Rufpreis:
1 600 HUF

14667.

Rufpreis:
1 200 HUF

14668.

Rufpreis:
2 000 HUF

14669.

Rufpreis:
1 000 HUF

14670.

Rufpreis:
4 000 HUF

László F. Csaba: Tájfutók könyve. Bukarest, 1982, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
14671.

Rufpreis:
1 000 HUF

14672.

Rufpreis:
800 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
14673.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF