Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 186

A. Moser: Zeitschrift für Kapital und Rente. I-II. Stuttgart, 1864, Verlag von Vilhelm Nietzschke. 248+295 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13670.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gallo Pál - Lukáč Károly: Természettan (fizika és kémia). Prešov [Eperjes], 1925, Stehr-féle Könyvkereskedés és Könyvkiadóvállalat. Kissé megviselt, szakadozott papírkötésben.
13671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thurn, H.: Die Funkentelegraphie. Lipcse, 1913, Druck unf Verlag von B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 167.). Vászonkötésben, jó állapotban.
13672.

Rufpreis:
1 800 HUF

Székely András: A Ruggyantaárugyár 75 éves története. 1882-1957. Budapest, 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
13673.

Rufpreis:
2 000 HUF

id. Issekutz Béla 2 kötete: Gyógyszertan és gyógyítás  II. és Gyógyszertan. Viseltes állapotban
13674.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes fotó és barkácskönyvtétel, 4 db; 3 db. a Kis Technikus Könyvtár sorozatból, 1 db. a Fotosorozatból, változó állapotban: Gönczy Miklósné: Játékok textilből. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1965, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.  Kálmán György: Barkácsolás műanyagokkal. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1964, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.  Garai Tibor: Üvegtechnikai munkák. Kis Technikus Könyvtár. Budapest, 1963, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A borító hiányos, szakadt.   Lukácsovics Ferenc: Haza negatívanyagok. Fotosorozat 22. Budapest, 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült.
13675.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pudovkin: A film technikája. Fordították: Dr. Székely György, és Jenei Imre. Budapest, 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés.
13676.

Rufpreis:
1 000 HUF

13677.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13678.

Rufpreis:
6 000 HUF

13679.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

13680.

Rufpreis:
2 800 HUF

13681.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF