A. Moser: Zeitschrift für Kapital und Rente. I-II. Stuttgart, 1864, Verlag von Vilhelm Nietzschke. 248+295 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Gallo Pál - Lukáč Károly: Természettan (fizika és kémia). Prešov [Eperjes], 1925, Stehr-féle Könyvkereskedés és Könyvkiadóvállalat. Kissé megviselt, szakadozott papírkötésben.
Vegyes fotó és barkácskönyvtétel, 4 db; 3 db. a Kis Technikus Könyvtár sorozatból, 1 db. a Fotosorozatból, változó állapotban: Gönczy Miklósné: Játékok textilből. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1965, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Kálmán György: Barkácsolás műanyagokkal. Kis Technikus könyvtár. Budapest, 1964, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Garai Tibor: Üvegtechnikai munkák. Kis Technikus Könyvtár. Budapest, 1963, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A borító hiányos, szakadt. Lukácsovics Ferenc: Haza negatívanyagok. Fotosorozat 22. Budapest, 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült.
C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer. Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p. A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a címlapon ex-libris beírással.A lapok foltosak. Az 1. és 5. kötet hátsó védőlapján és kötéstábláján firkával. A 2. kötet kötése sérült, viseltes. 1. és 5. kötetben aláhúzások és jegyzetek. Német nyelvű ipartörténeti munka, a 1870-es évekből Otto Spamer kiadásában. / Industrial history in German language from the years of 1870. It is a beautiful cloth binding book with a lot of illustrations, and pictures. The second book's binding is damaged. In the first and the fifth book some writings, and scribbles. The book covers and rootlets are a little bit tattered, and some pages are spotty, but the alltogether in good condition.
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Wolframius, Adriaan Vlacq, Georg freiherr von Vega: Thesaurus Logarithmorum Completus, Ex Arithmetica Logarithmica Et Ex Trigonometria Artificiali Adriani Vlacci Collectus ... Wolframii Denique Tabula Logarithmorum Naturalium Locupletatus a Georgio Vega... Lipsiae, 1794, Weidmannia. Kiadói, bordőázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben. Restaurált, szép állapotban.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.