Drucksachen

Zahl der Lose: 365

1907 Sanatorium Naptár. Budapest, 1907, József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben. A hátsó kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel.
12644.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
12645.

Rufpreis:
1 000 HUF

12646.

Rufpreis:
6 000 HUF

1908-9 Téli Kiállítás, Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat, Singer és Wolfner. Sok fotóval illusztrált kiadvány,Kissé viséletes gerinccel, pp.:79,+fotók és reklám, 16x12cm
12647.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1908-1941 Tolnai Világlapja, 7 db, változó állapotban, többnyire kopottas állapotban.
12648.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Hofherr & Schrantz Wien-Budapest litho reklám kártya kétoldalas grafikával 16x10 cm
12649.

Rufpreis:
3 000 HUF

12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Erotikus nyomat / Erotic print 9x15 cm
12651.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Franciaország megyéi. Csokoládé gyűjtőkártya gyűjtemény. Összesen 28 db kártya a megyék adataival /  cca 1910 Counties of France. 28 chocholate cards with all the datas of the counties
12652.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910  litho reklámgrafika tervek 2 táblán /  Litho advertising on two plates 27x36 cm
12653.

Rufpreis:
2 000 HUF

12654.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 2 táblán szecessziós litho reklámgrafikák. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12655.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF