1907 Sanatorium Naptár. Budapest, 1907, József Királyi Herceg Sanatorium Egyesület. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben. A hátsó kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel.
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1908-9 Téli Kiállítás, Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat, Singer és Wolfner. Sok fotóval illusztrált kiadvány,Kissé viséletes gerinccel, pp.:79,+fotók és reklám, 16x12cm
cca 1910 Franciaország megyéi. Csokoládé gyűjtőkártya gyűjtemény. Összesen 28 db kártya a megyék adataival / cca 1910 Counties of France. 28 chocholate cards with all the datas of the counties