Drucksachen

Zahl der Lose: 365

cca 1930 Salem Gold Film Bilder. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, széo állapotban /  cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete
12740.

Rufpreis:
10 000 HUF

1930-1938 3 db. Zászlónk  c. katolikus diáklap, Márton L. szignós címlapgrafikákkal, változó állapotban.
12741.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.
12742.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1940 Női ruhákat ábrázoló divatrajzok nyomatai, 9 db, 41x30 cm
12743.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 A.W. Faber Castell német nyelvű prospektus, boríték és magyar nyelvű szórólap, 3 db / cca 1930-1940 A.W. Faber Castell prospectus
12744.

Rufpreis:
1 200 HUF

1931 Der Bergsteiger Monatschrift für Bergsteigen Wandern und Skilaufen. Kiadói egészvászon kötésben.
12745.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII.  évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12746.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1931 A Természettudományi közlöny 17 db száma az 1930-as évekből
12747.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1931 Rádióélet I. III. évfolyam, fél évfolyam, 1-26 szám. Átkötött kopottas, sérült gerincű félvászon kötés. 1256 p. A lapokon néhol szakadásokkal, és néhol kivágásokkal.
12748.

Rufpreis:
5 000 HUF

1931 Az 1931. Évi Őszi Tárlat Tárgymutatója. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
12749.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Bp., Rózsadomb házépítési programot ismertető prospektus
12750.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1931 Meghívó a Gróf Bethlen István, Gróf Teleki Pál és Ugron Gábor fővédnöksége alatt álló Székely-estélyre
12751.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF