Drucksachen Zahl der Lose: 365
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1095125
12740
275
Printed Materials
cca 1930 Salem Gold Film Bilder. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, széo állapotban / cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete
1394248
12741
275
Printed Materials
1930-1938 3 db. Zászlónk c. katolikus diáklap, Márton L. szignós címlapgrafikákkal, változó állapotban.
1263272
12742
275
Printed Materials
1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.
1405398
12743
275
Printed Materials
cca 1930-1940 Női ruhákat ábrázoló divatrajzok nyomatai, 9 db, 41x30 cm 1405210
12744
275
Printed Materials
cca 1930-1940 A.W. Faber Castell német nyelvű prospektus, boríték és magyar nyelvű szórólap, 3 db / cca 1930-1940 A.W. Faber Castell prospectus
1263174
12745
275
Printed Materials
1931 Der Bergsteiger Monatschrift für Bergsteigen Wandern und Skilaufen. Kiadói egészvászon kötésben.
1390285
12746
275
Printed Materials
1931 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1931, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1227725
12747
275
Printed Materials
cca 1931 A Természettudományi közlöny 17 db száma az 1930-as évekből
1406907
12748
275
Printed Materials
cca 1931 Rádióélet I. III. évfolyam, fél évfolyam, 1-26 szám. Átkötött kopottas, sérült gerincű félvászon kötés. 1256 p. A lapokon néhol szakadásokkal, és néhol kivágásokkal. 1404464
12749
275
Printed Materials
1931 Az 1931. Évi Őszi Tárlat Tárgymutatója. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban. 1405159
12750
275
Printed Materials
1931 Bp., Rózsadomb házépítési programot ismertető prospektus 1239121
12751
275
Printed Materials
1931 Meghívó a Gróf Bethlen István, Gróf Teleki Pál és Ugron Gábor fővédnöksége alatt álló Székely-estélyre Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF