Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1399067
31000
274
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1931. "P.S.C. 1931 Férfi E. II." fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) + 1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség - 1907-1932 / Ker. Kiz. Csap. Verseny 1932. II" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2
1399084
31001
274
Numismatik
Exner Károly (1850-1919) 1931. "Az érdem jeléül - Pestv. Csapat-Bajnokság I-ső-Díj" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (22,86g/44x27mm) T:2 1396968
31002
274
Numismatik
1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi páros I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,66g/38mm) T:2 patina
1396973
31003
274
Numismatik
1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi egyes I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,9g/38mm) T:2 patina
1398608
31004
274
Numismatik
1936. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztályú ifjúsági bajnokság I. 1935-1936" jelzett Ag medál (10,50g/35x25mm) T:2 patina, fül letört 1399085
31005
274
Numismatik
1936. "BLASZ (Budapesti Labdarúgó Alszövetség) 1926 / III. osztályú ifjúsági bajnokség Opree csoport II. 1935-36" ezüstözött Br medál (54x30mm) + 1949. "Magyar Országos Torna Szövetség" fém emlékérem (30mm) T:2 1398942
31006
274
Numismatik
Budapest 1937. értesítés a "II. osztályú Olympiai Díszjelvény" elfogadhatóságáról és viseléséről szóló Kormányzói engedélyről, Karafiáth Jenő főpolgármester aláírásával, Tatár István részére T:II,II- kis szakadás 1401804
31007
274
Numismatik
1937. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" részben aranyozott Br jelvény hátoldalán "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, "ARKANZAS" dísztokban T:2 1396841
31008
274
Numismatik
1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétia Ifj. I" jelzett Ag díjérem (14,33g/38x26mm) T:2 patina
1391814
31009
274
Numismatik
1942. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br emlékérem fül nélkül (30mm) + "DC" zománcozott Br jelvény + DN "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" irredenta ezüstözött fém díjérem (2x) + DN "Magyar Szabadságharcos Szövetség - Nagybudapesti Vezetőség Kerületi Szakaszverseny" Br emékérem mellszalag nélkül (40mm) T:2,2- 1398881
31010
274
Numismatik
1948-1953. 10db-os vegyes magyar sportérem és díjérem tétel, közte 6db szalaggal T:2,2-
1398885
31011
274
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF