Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 79

1931. "P.S.C. 1931 Férfi E. II." fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) + 1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség - 1907-1932 / Ker. Kiz. Csap. Verseny 1932. II" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (36mm) T:2
31000.

Rufpreis:
1 400 HUF

Exner Károly (1850-1919) 1931. "Az érdem jeléül - Pestv. Csapat-Bajnokság I-ső-Díj" jelzett Ag díjplakett, "S.G.A. (Scheid G. A. ezüstárú és fémgyár)" jelzéssel (22,86g/44x27mm) T:2
31001.

Rufpreis:
3 000 HUF

1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi páros I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,66g/38mm) T:2 patina
31002.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1933. "Phőbus Sport Egyesület / Férfi egyes I. díj 1933" jelzett Ag díjérem füllel "HAWEL Bp." gyártói jelzéssel (26,9g/38mm) T:2 patina
31003.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1936. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztályú ifjúsági bajnokság I. 1935-1936" jelzett Ag medál (10,50g/35x25mm) T:2 patina, fül letört
31004.

Rufpreis:
1 200 HUF

1936. "BLASZ (Budapesti Labdarúgó Alszövetség) 1926 /  III. osztályú ifjúsági bajnokség Opree csoport II. 1935-36" ezüstözött Br medál (54x30mm) + 1949. "Magyar Országos Torna Szövetség" fém emlékérem (30mm) T:2
31005.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest 1937. értesítés a "II. osztályú Olympiai Díszjelvény" elfogadhatóságáról és viseléséről szóló Kormányzói engedélyről, Karafiáth Jenő főpolgármester aláírásával, Tatár István részére T:II,II- kis szakadás
31006.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" részben aranyozott Br jelvény hátoldalán "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, "ARKANZAS" dísztokban T:2
31007.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétia Ifj. I" jelzett Ag díjérem (14,33g/38x26mm) T:2 patina
31008.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br emlékérem fül nélkül (30mm) + "DC" zománcozott Br jelvény + DN "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" irredenta ezüstözött fém díjérem (2x) + DN "Magyar Szabadságharcos Szövetség - Nagybudapesti Vezetőség Kerületi Szakaszverseny" Br emékérem mellszalag nélkül (40mm) T:2,2-
31009.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948-1953. 10db-os vegyes magyar sportérem és díjérem tétel, közte 6db szalaggal T:2,2-
31010.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2
31011.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF