Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Nagy jelzéssel: Téli éjszaka. Olaj, falemez, keretben, 49×63 cm
10168.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Nagy jelzéssel: Műteremben. Olaj, karton, 45×65 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

10170.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Neogrády jelzéssel: Téli patak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 43×29 cm
10171.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
10172.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Novák Lajos (1927-1989): Kocsi mellett. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,  28×40 cm
10173.

Rufpreis:
2 800 HUF

10174.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Pajor jelzéssel: cca 1930-1940 Táncrend, papír, vegyes technika, a másik oldalon a táncok felsorolásával, 10x15.5 cm.
10175.

Rufpreis:
1 400 HUF

Papp Sándor: (1868-1937): Folyó részlet. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 29×46 cm
10176.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10177.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pállya Celesztin (1864-1948): Vásárban. Olaj, fa, jelzett, keretben, 16×13 cm
10178.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pásztor György (1914-):  Házikó. Pasztell, papír, jelzett, 31x22 cm
10179.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF