Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1372906
10168
274
14000
Nagy jelzéssel: Téli éjszaka. Olaj, falemez, keretben, 49×63 cm
1401576
10169
274
Nagy jelzéssel: Műteremben. Olaj, karton, 45×65 cm
1277320
10170
274
1398295
10171
274
Neogrády jelzéssel: Téli patak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 43×29 cm 1398474
10172
274
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
1352160
10173
274
Novák Lajos (1927-1989): Kocsi mellett. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm 927100
10174
274
26000
1400332
10175
274
Pajor jelzéssel: cca 1930-1940 Táncrend, papír, vegyes technika, a másik oldalon a táncok felsorolásával, 10x15.5 cm.
1400066
10176
274
40000
Papp Sándor: (1868-1937): Folyó részlet. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 29×46 cm
675175
10177
274
1400058
10178
274
28000
Pállya Celesztin (1864-1948): Vásárban. Olaj, fa, jelzett, keretben, 16×13 cm 1401058
10179
274
Pásztor György (1914-): Házikó. Pasztell, papír, jelzett, 31x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF