id. Ábrányi Kornél: Életemből és emlékeimből. Budapest, 1897, Franklin-Társulat. Fűzött papírkötés, 368 p. Megviselt állapotban. A borítója szakadozott. A gerince és a kötése sérült.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
A Modern Könyvtár sorozat 20 kötete: Benski, Drozd, Zieliński, Valton, Šćepanović, Gyllensten, stb. Kopott papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.