Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

13961.

Rufpreis:
1 600 HUF

13962.

Rufpreis:
1 000 HUF

13963.

Rufpreis:
1 600 HUF

id. Ábrányi Kornél: Életemből és emlékeimből. Budapest, 1897, Franklin-Társulat. Fűzött papírkötés, 368 p. Megviselt állapotban. A borítója szakadozott. A gerince és a kötése sérült.
13964.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13965.

Rufpreis:
3 000 HUF

13966.

Rufpreis:
1 000 HUF

13967.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csurka István könyvek, 3db: Moór és Paál, Vasárnapi jegyzetek, Hét tonna dollár.
13968.

Rufpreis:
1 000 HUF

13969.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
13971.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Rákosi-Per. Budapest, 1950, Szikra, 593 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Volt könyvtári példány!
13972.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF