https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda.  Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
1
13875.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1
13876.

Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gergely Sándor: Sivatag. Budapest, 1922, Orion Könyvkiadó, 92 p. Kiadói papírkötés. A címlapot Zilzer Gyula tervezte. Első kiadás. Az elülső borító leszakadt a könyvről.
1
13877.

Gergely Sándor: Sivatag. Budapest, 1922, Orion Könyvkiadó, 92 p. Kiadói papírkötés. A címlapot Zilzer Gyula tervezte. Első kiadás. Az elülső borító leszakadt a könyvről.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 db. angol nyelvű könyv Hollandiáról:  Prof. dr. P.J.A.N. Rietbergen: A short history of the Netherlands, From prehistory to the present day, Amersfoort, 2002, Bekkin Publishers, 160 p., 5. kiadás, kiadói papírkötés, angol nyelven;  Colin White-Laurie Boucki: The Unduchables, an observation of the netherlands: its culture and its inhabitants. Lafayette,Colorado, USA, 1996, White Boucke, 264 p, kiadói papírkötés, angol nyelven; Sheila Gazaleh Weevers: Here's Holland. Rotterdam, 2000, Here's Holland, IX+436 p, kiadói papírkötés, angol nyelven. / 3 pieces of book about Hollandia, paperback binding, in english language.
1
13878.

3 db. angol nyelvű könyv Hollandiáról: Prof. dr. P.J.A.N. Rietbergen: A short history of the Netherlands, From prehistory to the present day, Amersfoort, 2002, Bekkin Publishers, 160 p., 5. kiadás, kiadói papírkötés, angol nyelven; Colin White-Laurie Boucki: The Unduchables, an observation of the netherlands: its culture and its inhabitants. Lafayette,Colorado, USA, 1996, White Boucke, 264 p, kiadói papírkötés, angol nyelven; Sheila Gazaleh Weevers: Here's Holland. Rotterdam, 2000, Here's Holland, IX+436 p, kiadói papírkötés, angol nyelven. / 3 pieces of book about Hollandia, paperback binding, in english language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával.
1
13879.

Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
1
13880.

Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13881.

Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.
1
13882.

Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13883.

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Indiai legenda. Fordította: Horváth Henrik. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, 187 p. A gerince megfakult.
1
13884.

Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Indiai legenda. Fordította: Horváth Henrik. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, 187 p. A gerince megfakult.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Mann: Jákob. Fordította Sárközi György. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói egészvászon, 380 p. A gerince némileg foltos. A kötése sérült, javított.
1
13885.

Thomas Mann: Jákob. Fordította Sárközi György. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói egészvászon, 380 p. A gerince némileg foltos. A kötése sérült, javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
1
13886.

Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse