Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391233
10168
273
Papp József (1957-): Távoli tanya. Olaj, farost, jelzett, 9×11 cm 1391207
10169
273
Papp József (1957-): Falusi kikötő. Olaj, farost, jelzett, 15×20 cm 1062014
10170
273
675187
10171
273
675206
10172
273
1354556
10173
273
65000
Pataky Ferenc (1897-1962): Szántó paraszt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
1389480
10174
273
Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír, 23×36 cm
1393874
10175
273
Peremenczky J.(1974) jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x35 cm
1390246
10176
273
Pfeffer jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, kopott, 50×40 cm
1394491
10177
273
Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1392160
10178
273
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
1394015
10179
273
Orbán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF