Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Papp József (1957-): Távoli tanya. Olaj, farost, jelzett, 9×11 cm
10168.

Rufpreis:
1 400 HUF

Papp József (1957-): Falusi kikötő. Olaj, farost, jelzett, 15×20 cm
10169.

Rufpreis:
3 000 HUF

10170.

Rufpreis:
12 000 HUF

10171.

Rufpreis:
2 000 HUF

10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataky Ferenc (1897-1962): Szántó paraszt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
10173.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír,  23×36 cm
10174.

Rufpreis:
3 000 HUF

Peremenczky J.(1974) jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x35 cm
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pfeffer jelzéssel: Vízimalom.  Olaj, farost, kopott,  50×40 cm
10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
10178.

Rufpreis:
12 000 HUF

Orbán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított, 50×60 cm
10179.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF