Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1396239
10549
273
Ex libris - small-graphics
Forsblom, Yngve (1906/1914-1982): Ex libris Olof Storsten, fametszet, jelzett, 13,5×10 cm
1396220
10550
273
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Gyógyszerész ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×8,5 cm 1396204
10551
273
Ex libris - small-graphics
Oriol M.Divi jelzéssel: Ex libris Escolania de Montserrat, Biblioteca de musica, fametszet, papír, 11×8 cm
1396256
10552
273
Ex libris - small-graphics
Gebus-Baranecka, Sztefanyija Mefogyijivna (1905-1985): Ex libris B. Ja. Levih, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
1396269
10553
273
Ex libris - small-graphics
Kiss Terézia (1928- ):Újszülött. Rézkarc, papír, jelzett, 9×13 cm
1396272
10554
273
Ex libris - small-graphics
Leboroni, Maria Elisa (?- ): Ex libris Alfred Gauda, fametszet, papír, jelzett, 11×9 cm
1396267
10555
273
Ex libris - small-graphics
Ladislav J. Kaspar (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, dúcon jelzett, 13x8cm
1396253
10556
273
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrázka (1924-1984) : Ex libris, fametszet, papír, 7x9cm 1396238
10557
273
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982) : Ex libris, fametszet, papír, jelzett, 11x7cm
1396227
10558
273
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm
1396219
10559
273
Ex libris - small-graphics
Josef Weiser (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, dúcon jelzett, 16x10cm
1396278
10560
273
Ex libris - small-graphics
Antonín Doležal (?-?) : Ex libris, fametszet, papír, jelzett, 9×4cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF