Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 121

13310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kis sérüléssel. A címlap hiányzik.
13311.

Rufpreis:
800 HUF

Israel, L'Historie d'un peuple 1958. Sok képpel és adattal / With many photos and datas
13312.

Rufpreis:
800 HUF

Vicente De Castro Les: Madrid En El Bolsillo. (Guía Practica De Madrid), Guías "Les". Madrid, é.n. (cca 1915), Noticiero-Guía de Madrid. Kiadói papírkötés. Spanyol nyelvű könyv Madridról. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Az elülső borító leszakadt a könyvről. / Paperbinding, in spanish language. The cover is damaged.
13313.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Paris Kleine Ausgabe. Griebens Reiseführer 21. Berlin, 1928, Grieben-Verlag, 121+V. Kiadói papírkötés. Párizs kalauz, német nyelven. A borítója szakadozott. / Paris Guide. Paperbinding, in german language.
13314.

Rufpreis:
1 200 HUF

13315.

Rufpreis:
1 000 HUF

13316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XLII+462 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült.  / Cloth binding, in german language. The cover and the binding are damaged.
13317.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karl Baedeker: Süddeutschland. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XX+494 p. 32. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, foltos. A gerince kicsit sérült. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. The spine is little bit damaged.
13318.

Rufpreis:
2 000 HUF

13319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Staud Géza: Pestről Budára. Bp., [1943], Béta Irodalmi Rt. A szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben, jó állapotban.
13320.

Rufpreis:
3 000 HUF

13321.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF