Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 121

Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben.
13382.

Rufpreis:
1 000 HUF

13383.

Rufpreis:
800 HUF

Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc alul hosszanti irányban 5-6 centiméternyire felszakadt.
13384.

Rufpreis:
800 HUF

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
13385.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sacelláry Pál: Pest-Budai Mozaik. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa.  Papírkötés, 82 p. A borító egyik sarka sérült. A gerince javított.
13386.

Rufpreis:
2 800 HUF

Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világjárás hősei. Budapest, É.N., Utazási könyvek kiadóhivatala. Egésvászon kiadói borítóban, 204 p.  A kiadói borítója kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Az elülső és hátsó szennylapon beírás. A címlapon ajándékozási sorok.
13387.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapesti séták. Bp., 1958, Idegenforgalmi. Kiadói papírkötésben.
13388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bertalan Károly: Barlangkutatás Szilice környékén. Beszámoló a BETE barlangkutató Szakosztályának 1942. évi nyári kutató útjáról. Bp., 1943. BETE. Több képpel és térképpel. 16p.
13390.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
13391.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. állattani rész. A szövegben 18 képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat.
13392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gebhardt Antal, Opper Sándor: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13393.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF