1934 Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza. Bp.,(1934), M. Kir. Állami Térképészet-Kókai Lajos, 2+25 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült fűzéssel, kötéssel.
1942 Közép-Európa nemzetiségi térképe. Kidolgozta Dr. Jakabffy Imre. Teleki Pál tudományos intézet. Két részes, nagy méretű. / Ethnical map of Central-Europe- Large map in two parts. 160x110 cm
A Balaton és környékének turistatérképe, 1:150000, Schuber Ignácz, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 49,5×67 cm / Tourist map of the Balaton and its surroundings, 1:150000, Schuber Ignácz, with small tears along the folding lines, 49,5×67 cm
1887 Budapest főváros beépített kültelkeinek út- és a Tabánnak utcahálózati térképe. Szerkesztetett a fővárosi mérnöki hivatal földmérési szakosztálya által. Rajzolta és kőre metszette Jauernig Nándor főv. kőrajzoló. Bp., 1887, Légrády. Kiadói kissé sérült gerincű aranyozott egészvászon-köté, színes litografált térképlap, vászonra kasírozva, 84x99 cm.
1746 Felső Szilézia térképe. Ducatus Silesiae Tabula Altera Superiorem Silesiam exhibens ex mappa Hasiana ... Anno 1746. Homann Heirs. Magyméretű színezett rézmetszes térkép. / Map of Upper Silesia. Large colored etching. 57x45 cm
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Felső Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae superioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Vadászatot ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Upper-Lausitz. Colored etching with image of hunting in the cartouche. 67x57 cm