Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1573505
10036
27
110000
1576829
10037
27
Halasi Horváth Miklós (1904-1994): 36. Rácz Laci a cigányok királya. Olaj, karton jelzett, keretben, 37×29 cm 1573406
10038
27
80000
Halápy János (1893-1960): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, 60×73 cm 1556372
10039
27
11000
Hamza Tibor (1908-1972): Eger látképe. Akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm 1573617
10040
27
Háry Gyula (1864-1946): Dresda 1916. Akvarell, papír, jelzett, sérült antik keretben, 13×17 cm 1571400
10041
27
40000
Jakuba János (1909-1974): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
1548668
10042
27
60000
Joachim Ferenc (1882-1964): Arborétum. Olaj, karton, jelzett, 60×80 cm
1573551
10043
27
60000
Kandó László (1886-1952): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, 44×60 cm
1502495
10044
27
22000
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Hosszú út) a Minerva nagy képes enciklopédiához. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm
1502476
10045
27
22000
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Mezőgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm 1584807
10046
27
40000
Kass János (1927-2010): Nimfák. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, hozzá a művész által aláírt fényképes tanúsítvánnyal. Keret 50x36 cm, Rajz 28x19 cm 1580685
10047
27
60000
Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki táj. falemez, sérült, jelzett, keretben 25,5×36,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF