https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1335127
13814
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jakucs László: Aggtelek és vidéke útikalauz. Budapest, 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1340952
13815
267
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János Kapcsos könyve. Bp., é.n., Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötésben, sajtolt rézlemez kapoccsal, papír tokban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1338996
13816
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schmidt József (szerk.): Latin-magyar, magyar-latin. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói félbőr kötésben 1338548
13817
267
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
Das Lot is nicht erreichbar
1336143
13818
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1883, Franklin-Társulat. 1 t. VII+309 p. Korabeli félvászonkötésben. Könyvtári pecsétekkel. 1338402
13819
267
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1339252
13820
267
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
1339221
13821
267
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ordas Iván: Az aradi tizenhárom. Budapest, 1988, Móra Ferenc Könyvkiadó. Karton kötésben 1339232
13822
267
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halmágyi Szabolcs, Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben 1335178
13823
267
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1338450
13824
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lévai Béla: Lila-fehérben. Az UTE krónikája 1895-1950. Bp., 1970, Sport. Kiadói keménykötésben 1336970
13825
267
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse