https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 124

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Buza Péter: Pest-budai történetek - rendhagyó városnéző séta, Szombathely, é.n., Sylvester János Nyomda, egészvászon kötésben, védőborítóval, jó állapotban
1
13241.

Buza Péter: Pest-budai történetek - rendhagyó városnéző séta, Szombathely, é.n., Sylvester János Nyomda, egészvászon kötésben, védőborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy könyv tétel, benne jobb darabokkal és XIX: eleji kiadásokkal is
1
13242.

Nagy könyv tétel, benne jobb darabokkal és XIX: eleji kiadásokkal is

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition
1
13243.

Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy könyv tétel, benne sok utazás és néhány hegymászás témájú
1
13244.

Nagy könyv tétel, benne sok utazás és néhány hegymászás témájú

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Dr. Tragor Ignác: Vác, ismertető kalauz. 30 képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vác, 1903, Mayer Sándor nyomása. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadozott, egyébként jó állapotban.
1
13245.

Dr. Tragor Ignác: Vác, ismertető kalauz. 30 képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vác, 1903, Mayer Sándor nyomása. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadozott, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodoki Fodor Zoltán, Bodoki Fodor Zsigmond: Mezőtúr város története a honfoglalástól a felszabadulásig. 1. köt. Mezőtúr, 1978, Papírkötésben, jó állapotban.
1
13246.

Bodoki Fodor Zoltán, Bodoki Fodor Zsigmond: Mezőtúr város története a honfoglalástól a felszabadulásig. 1. köt. Mezőtúr, 1978, Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13247.

Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes utazási könyv tétel: Semmering és környéke, Salzkammergut, Schweiz (Baedeker, Meyer's Reisebücher), Dachstein, Les Alpes, összesen 10 db, példányonként változó, nagyrészt kissé megviselt állapotban, az egyik könyv kis hiánnyal.
1
13248.

Vegyes utazási könyv tétel: Semmering és környéke, Salzkammergut, Schweiz (Baedeker, Meyer's Reisebücher), Dachstein, Les Alpes, összesen 10 db, példányonként változó, nagyrészt kissé megviselt állapotban, az egyik könyv kis hiánnyal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
1
13249.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schweiz: Westschweiz und das Berner Oberland. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 258.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13250.

Schweiz: Westschweiz und das Berner Oberland. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 258.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Scott, Robert F.: Angolok a Déli Sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Térképmelléklettel. Gazdagon aranyozott, festett vászonkötésben, az elülső borítón és a gerincén törésnyomokkal, a hátsó borító foltos.
1
13251.

Scott, Robert F.: Angolok a Déli Sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Térképmelléklettel. Gazdagon aranyozott, festett vászonkötésben, az elülső borítón és a gerincén törésnyomokkal, a hátsó borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vámbéry Ármin: Küzdelmeim. Bp., 1905, Franklin. 1 t. (a szerző arcképe) VII, 516 l. 1 sztl. lev. 6 t. (képanyag) 5 műmell. (hasonmás, ebből 2 kihajtható). Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A hátsó előzéklapon javítás nyoma.
1
13252.

Vámbéry Ármin: Küzdelmeim. Bp., 1905, Franklin. 1 t. (a szerző arcképe) VII, 516 l. 1 sztl. lev. 6 t. (képanyag) 5 műmell. (hasonmás, ebből 2 kihajtható). Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A hátsó előzéklapon javítás nyoma.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse